Barvy tvoří náš svět jednoznačně krásnějším a díky jejich pozitivnímu vlivu se můžeme těšit z krásy a harmonie. Jejich vibrace nás obklopují všude a díky bohatému spektru různých odstínů můžeme cítit sílu pestrosti, která nás obohacuje na každém kroku. Na základě toho si můžeme díky kombinaci sympatických odstínů vybrat to pravé barevné spektrum pro naši osobnost.

Každá z barev má svůj jedinečný význam a podle přitažlivosti k daným odstínům si umíme vytvořit seznam těch nejoblíbenějších. Většina z nás miluje více barev najednou a čím je celé spektrum barev pestřejší, tím více krásy si můžeme vychutnat. Tuto rozmanitost si chceme užít i při svatbách, ke kterým pestré sladění neodmyslitelní patří a tvoří součást slavnosti.

Pokud se snažíme charakter svatby vyjádřit barvami naplno, pak musíme dbát na každý krok spojený s její přípravou. Nejde jen o samotnou výzdobu sálu a přípravu svatebních stolů, u kterých se zaměřujeme na celkové sladění. Výběr vhodných odstínů tvořících elegantní spektrum barev se týká celé svatby, a proto na něj klademe důraz i při tvorbě svatebních oznámení. Ovšem ty splní účel jen v případě kombinace originality a nápadu, takže pár zajímavých tipů nám může posloužit jako dobrá inspirace.

Na indický styl svatební oznámení

V Indii byly svatby vždy považovány za velkolepou slavnost, kterou je třeba patřičně oslavit. V tomto duchu se nese jejich příjemná atmosféra, kterou podporuje typická indická rozmanitost barev a tu najdeme také na svatebních oznámeních obohacených různými barevnými motivy a pompézním zdobením. Tento stylový design se stal oblíbený po celém světě a často upoutá i slovenské svatební páry.

Oznámení o svatbě v barvách květin

Milovníci květin umí ocenit zářivé barvy a rádi jejich vibrace přenesou i na svá svatební oznámení. V tomto případě se cení volnosti při výběru, protože vzory jednotlivých květin si můžeme vybírat podle vkusu a možnosti pro jejich kombinaci jsou neomezené. Výsledek by však vždy měl přinést eleganci a šmrnc, která ke svatebním oznámením jednoznačně patří.

Oznámení s motivem duhy

Pestrobarevné spektrum vystihne nejlepší duha, která se skládá z více odstínů najednou. Tento kouzelný úkaz se stává běžným vzorem při tvorbě svatebních oznámení a mnoho párů se rozhoduje pro design s duhovým motivem. Pokud se k tomu přidá hezký reliéfní text a nějaký unikátní formát, výsledně dílo bude působit pozitivním dojmem a potěší každého adresáta.

Inspirativních svatebních sdělení v pestrobarevném stylu je mnoho a šikovní designéři dokáží neustále přicházet s novými nápady, které vzbuzují pozornost novomanžele. Ti si následně mohou vybrat konkrétní motiv, který vyhovuje jejich vkusu a vystihuje sympatie k jednotlivým barvám. To následně napomáhá celkové atmosféře svatby a poukazuje na výjimečnost dané slavnosti, která se může stát skutečnou oslavou lásky.