Až se dostanete do fáze svatebních příprav, budete nejspíš vybírat ze záplavy nejrůznější dekorací, které mohou vaši svatbu ozdobit. Může jít o květiny, dekorace na auto, nejrůznější druhy látek a stovky dalších možností. Neměli byste ale opomenout ani velká svíticí písmena, která budou hvězdou večera, ale díky svým rozměrům se rozhodně neztratí ani přes den!

Co napíšete, je jen na vás!

K čemu jsou písmena a vlastně celá abeceda ví každý, kdo si zvládne přečíst tento článek. Velká svíticí písmena mají ale kromě svého textového poslání i roli dekorativní. Prakticky každá svatba je vždy laděna v nějakém stylu a jednotlivé dekorace se tak vzájemně doplňují a tvoří tak perfektní celek. Velká svíticí písmena mezi ostatními dekoracemi budou rozhodně vynikat. A podle nás je to jedině dobře.

svíticí iniciály

Zároveň se také nemusíte bát toho, že by svíticí písmena z Písmenkova zruinovala váš svatební rozpočet.

Díky tomu, že jsou vyrobena v bílé barvě a generují příjemně teplé světlo, tak se písmena z Písmenkova snadno přizpůsobí každé svatební výzdobě a rozhodně zabodují. Všimne si jich totiž naprosto každý a přitáhnou pozornost všech. Od nejmenších svatebčanů, až po prarodiče.

No a co z nich napíšete? To je samozřejmě jen na Vás! Nejčastější volbou novomanželů je ale sestavení iniciálů ze svíticích písmen!

Jak velká jsou velká svíticí písmena?

Pokud nemáte rádi kompromisy a chcete, aby dekorace na vaší svatbě měly vždy nějaké nej, tak vás Písmenkov určitě potěší. Svíticí písmena jsou celých 100 centimetrů vysoká a šířka je daná samozřejmě daným písmenem. Například písmeno I bude samozřejmě znatelně užší, než písmeno M nebo W.

Vzhledem k rozměrům písmen zvolte také správné auto, kterým budete písmena vyzvedávat. Pokud dorazíte se Smartem, budete muset být asi opravdu hodně zruční, abyste písmena nasoukali dovnitř. Doporučuje se použít radši nějaké větší vozidlo typu Combi. Pak nebudete mít v případě obvyklé zápůjčky iniciálů problém. Kdo sestavuje delší nápis, ten ať se radši poradí předem!

Kam písmena umístit?

Než si velká svíticí písmena zapůjčíte, doporučujeme se zamyslet nad tím, jak je do celkové svatební výzdoby zakomponovat a kam je vlastně na svatbě umístit. Variant je samozřejmě několik a je na vás, jak budete postupovat. Rozhodně byste je ale měli postavit někam, odkud na ně bude nerušený výhled.

Během dne totiž budou přitahovat zraky hostů a po setmění budou generovat světlo pro plochu před sebou. Nabízí se tak umístění písmen k tanečnímu parketu, případně do míst, kde bude pro hosty připravená hostina.

Hodí se jen na svatbu?

Svatbu chce mít za život každý jen jednou. Sice ne všem se to povede, ale přejí si to všichni! Pokud se vám svíticí písmena líbí a nechcete si je půjčit jen „jednou v životě“ nemusíte podle nás zoufat. Hodí se určitě i na jiné akce. Setkat se s nimi můžete například na firemních večírcích, kde díky nim poskládáte jméno firmy.

Nebo je také možné je použít na Baby shower, kde oznámíte pohlaví Vašeho miminka, případně jeho jména. Skvělým společníkem jsou také na oslavu výročí vaší svatby! Zkrátka kdo chce něco napsat, může se na velká svíticí písmena z Písmenkova spolehnout!