Že nevěsta musí mít bílé šaty, že se svatebčanům připínají na šaty vývazky z myrty a že na svatbu by měl člověk přijít alespoň trochu formálně oblečen, to ví asi každý. Ale co méně viditelné části oděvu, které ale mohou být dokonalým detailem? Jaké tedy zvolit ponožky na svatbu? Klasické, strohé, nebo něco nápaditějšího? A i když každý někdy dostal ponožky pod stromeček, mohou být i svatebním darem, který si každý zapamatuje? Podle nás můžou.

Barevné ponožky

Dávno pryč jsou doby, kdy se svatby pořádaly v kostnatém a tradičním pojetí. V takovém případě bylo všechno nalajnované od začátku až do konce a o barvě ponožek nemohla být řeč. Drtivá většina mužů by prostě a jednoduše zvolila černé ponožky, které se k obleku hodí nejvíce.

Jaké ponožky ale vybrat, pokud se chcete trochu odvázat a předvést, že se barev nebojíte? Prakticky jakékoli a může jít pouze o ponožky v jedné, celistvé barvě, nebo například i vzorované kousky, které pro vás mohou mít nějakou symboliku. Barevné ponožky už dnes nejsou jen pro děti a stále častěji jsou vnímány jako možný doplněk, který podtrhne celkový outfit.

Náš tip: Pokud se pro barevné ponožky na svatbu rozhodnete, zkuste je barevně sladit s nějakým dalším doplňkem, nebo například s barvami dekorací na svatbě

Ponožky na svatbu pro ženicha

Druhou nejsledovanější osobou na každé svatbě je rozhodně ženich. I když se většina chlapů nerada fotí, v případě ženicha vznikne na svatbě opravdu velké množství fotek, které následně bude příležitostně ukazovat jak rodinným příslušníkům, tak i různým návštěvám. Proto každý pár chce, aby fotky vypadaly dokonale.

Když půjdete na svatbu ve výrazných ponožkách, pravděpodobně to pro vás nebude poprvé. I když sami ponožky ze svého úhlu pohledu moc neuvidíte, bude vám jasné, že je uvidí ostatní lidé na svatbě. A proto byste už s nimi měli mít zkušenost a měli byste si být jisti, že se budete cítit příjemně i v momentě, kdy budete mít kalhoty na Havla, a hosté budou moct obdivovat vaši kreativitu.

Ponožky pro tým ženicha

Už před svatbou se často vytvoří dva hloučky, které ke svatbě přistupují stejným způsobem a pokouší se pro novomanžele vymyslet vše tak, aby si svůj den co nejvíce užili. Jde o tým ženicha a tým nevěsty, kteří se často postarají o rozlučku se svobodou pro oba dva a následně přijdou ve stejném duchu naladěni i na samotnou svatbu.

I když je jasné, že co kus, to originál, na svatbě vypadá dobře, když přijde skupinky mužů (ale i žen) stejně, nebo velice podobně oblečená. Každému je hned jasné, o koho nejspíš jde a že mají v životě novomanželů speciální místo.

V případě týmu ženicha je možné sladit i ponožky na svatbu, a protože se nejedná o jednotlivce, je už podstatně snazší se zkusit obrátit i na zakázkovou výrobu ponožek a vytvořit si na svatbu vlastní motiv. Tím může být cokoli, od jmen novomanželů, přes datum na ponožkách až po hesla, která jsou jasná vždy jen zúčastněným.

Náš tip: Pokud se rozhodnete pro personalizované ponožky na svatbu, určitě je objednejte s dostatečným předstihem!

Abyste vy i ponožky zůstaly v páru!

Hlavní úkol novomanželů a ponožek je vlastně stejný. Měli by zůstat v páru. Ideálně celý život. Ponožkám se to pravděpodobně nepodaří desítky let, jak si to slibují novomanželé u oltáře, ale minimálně to mohou vydržet celý svůj „ponožkový“ život.

ponožky co se neztratí

Aby zůstaly ponožky v páru, tak můžete vyzkoušet mnoho různých zlepšováků. Tím nejjednodušším řešením je ale pořídit právě ponožky „V PÁRU“ a díky tomu, že mají na sobě vlastní patentku, tak už se vám nikdy nestane, že by vám pračka ponožky snědla. A také ušetříte čas při párování ponožek, protože budou celou dobu tak, jak mají. Jeden cvoček, tolik výhod. Zkrátka české Simply clever.

Ponožky jako svatební dar

Pokud byste dělali seznam nejobvyklejších darů, tak by v něm ponožky rozhodně nechyběly. V tom nám dá za pravdu asi každý. Hodí se ale přinést ponožky na svatbu jako dárek? Pokud zvolíte ponožky, jejichž úkolem je zůstat v páru, tak podle nás ano.

ponožky na svatbu jako dárek

Dokonce je ani nemusíte přinést fyzicky. Mohou novomanželům dorazit do schránky až následně a to jako dárek formou předplatného ponožek. Můžete si také vybrat, jak dlouhou dobu budete chtít novomanžele potěšit a zvolit předplatné ponožek už od čtyřměsíční periody. Vrchní hranici necháme na vás.